TILLBAKS      
Fredrik Alven Fredrik.Alven@hist.lu.se Gå till hemsida
Lars Andersson Lars.Andersson@hist.lu.se Gå till hemsida
Cathrin Backman Löfgren Cathrin.Backman_Lofgren@hist.lu.se Gå till hemsida
Kerstin Berntsson Kerstin.Berntsson@hist.lu.se Gå till hemsida
Arndt Clavier Arndt.Clavier@hist.lu.se Gå till hemsida
Steven Dahl Steven.Dahl@hist.lu.se Gå till hemsida
Ingmarie Danielsson Malmros Ingmarie.Danielsson_Malmros@hist.lu.se Gå till hemsida
Joakim Glaser Joakim.Glaser@hist.lu.se Gå till hemsida
Magnus Grahn Magnus.Grahn@hist.lu.se Gå till hemsida
Per Gunnemyr Per.Gunnemyr@hist.lu.se Gå till hemsida
Axel Hultman Axel.Hultman@hist.lu.se Gå till hemsida
Per Höjeberg Per.Hojeberg@hist.lu.se Gå till hemsida
Maria de Laval Maria.de_Laval@hist.lu.se Gå till hemsida
Valter Lundell Valter.Lundell@hist.lu.se Gå till hemsida
Jonas von Nolting Jonas.von_Nolting@hist.lu.se Gå till hemsida
Anna Nordqvist Anna.Nordqvist@hist.lu.se Gå till hemsida
Malin Ohlin Malin.Ohlin@hist.lu.se Gå till hemsida
Bo Persson Bo.Persson@hist.lu.se Gå till hemsida
David Rosenlund David.Rosenlund@hist.lu.se Gå till hemsida
Pelle Sjödin Pelle.Sjodin@hist.lu.se Gå till hemsida
Marianne Sjöland Marianne.Sjoland@hist.lu.se Gå till hemsida
Henrik Skrak Henrik.Skrak@hist.lu.se Gå till hemsida
Martin Wilson Martin.Wilson@hist.lu.se Gå till hemsida
Lars Åkerstrom Lars.Akerstrom@hist.lu.se Gå till hemsida
     
     


 

 

Kontaktuppgifter:

Utbildningskoordinator Henrik Rosengren
Forskarskolan i historia och historiedidaktik
Historiska institutionen, Lunds universitet
Box 2074
220 02 Lund
tel: 046-222 79 54
epost: